Här finns vi

Klicka i listan nedan för att komma till våra olika kontor. L&S Assistans finns i:

Välkommen!

karta_med_punkter_20161003.jpg Gällivare Piteå Umeå Halmstad

L&S Assistans kontaktpersoner

Anna-Karin Karlsson, Piteå:
anna-karin@lsassistans.se

Anna Nyberg, Norra Sverige, Umeå, Stockholm:
anna.nyberg@lsassistans.se
090-349 35 60
0720-50 65 52

Emma Sahlsten, Umeå:
Föräldraledig t o m 170831
emma.sahlsten@lshemtjanst.se
090-349 35 76
0720-80 24 06

Linda Bengtsson, Södra Sverige:
linda.bengtsson@lsassistans.se
035-202 05 81
076-677 33 80

Zenja Jonsson, Vännäs:
zenja.jonsson@lsassistans.se

Stefan Jonsson, Umeå, Nordmaling:
stefan.jonsson@lsassistans.se
090-349 35 70
076-677 07 01

Evelina Lindberg, Umeå
evelina.lindberg@lsassistans.se
090-349 35 68
072-090 86 39